Showing all 11 results

Brick Eat тортиља со пилешко и цезар сос

240 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Бавно димена туна карпачо со кисел кромид, мача сунгер и васаби мајонез

430 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Брускети од 6 вида семиња со козјо сирење и органски херлум домати

310 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Корејско крцкаво пилешко со пикантен сос и сусам

380 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Медитерански октопод на скара со зеленчук и салса од домати со зачини и дробени семки од кориандер

790 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Пилешки крилца со барбикју сос, сусам, слатко чили и лимон

240 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Пилешко месо со чедар кашкавал во домашно лепчe

250 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Пита со октопод, зелени маслинки, мелени зачини и пикантна салса од домати и песто

680 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Полжави со путер со лук маринирани во вино, зачини и пармезан

520 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Поховани ракчиња со сусам и слатко-кисел чили сос

650 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Традиционална арапска даска (хумус, бабагануш, фалафел, тоум, табуле, арапско пита лепче)

430 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА