Showing all 4 results

Крем супа од брокула, фета сирење и кубети

210 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Кремаста супа од вргањ и свежи шитаке печурки со соја пена

240 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Супа од морков со ѓумбир и коријандер

190 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Супа од целер со ароматизирано масло од тартуфи и чипс од пашканат

190 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА