Showing all 12 results

Power салата со свеж зеленчук и плескавица од зеленчук

240 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Грчка салата со фета сирење

320 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Киноа салата со авокадо и микро тревки од нашата градина

450 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Моцарела Бафало со ромеско сос, бадеми, индиски ореви, фстаци и домашен песто сос

680 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Пилешка салата на тајландски начин со теријаки сос и сусам

220 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Радичо салата со свежи тартуфи, тиквици, диња и јогурт дресинг

310 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Салата од печено цвекло со ананас, филети од бадем и рукола

310 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Салата од рукола со шери домат, пармезан, ореви и слатко кисел прелив од мед и балсамико

320 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Свежа зелена салата со органски путер од кикирики и сладок балсамико дресинг

320 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Туна салата со лимон

240 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Цвекло салата со печени ореви, младо сирење и цитрус сос

320 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Цезар салата со крцкав ајсберг, говедска пршута и пармезан

340 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА