Showing all 12 results

Brick Eat пица со пршута

420 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Вегетаријанска пица

260 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Дупла болоњезе пица со тортиља и кромид

420 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Дупла пилешка тортиља пица

410 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Капричиоза пица со печурки

260 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Медитеранска пица со зеленчук, маслинки и фета сирење

280 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Пица Кватро Формаџи

330 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Пица Маргарита со свежи домати

220 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Пица со кулен

260 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Традиционална пастрмајлија со маринирано пилешко

220 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Туна пица со кромид и пченка

290 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Цезар пица со пилешко, пармезан и цезар сос

330 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА