Showing all 15 results

Грчко Критарото со говедско, путер и свежо наросен пармезан

480 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Домашни шпагети болоњезе со ароматизирано масло од тартуфи и свежо наросен пармезан

330 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Домашни шпагети Џеновезе со зелени маслинки и свежо рендани лути пиперчиња

440 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Критарото тестенини со маринирани шкампи, чери домати и биск

1,350 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Лингвини Аматричана со димена сланина

260 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Лингвини од леблебија со пикантен доматен сос

330 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Лингвини помодоро со босилек и органски доматен сос

260 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Пене Арабиата со лут сос и пилешко

240 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Пене Карбонара со јајца и сланина

260 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Равиоли од јастог со шафрон и вермут, сервирани со биск и планктон сос со блек тајгер шкампи

1,350 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Свежа паста пене со маринирана туна и зелени маслинки

650 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Свежи кремасти равиоли со горгонзола и домашни ореви

390 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Свежи таљатели со бавно готвено говедско рагу и младо рикота сирење

480 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Свежи таљатели со димено пилешко и говедска пршута во кремав сос

450 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Фусили со спирулина и органско тофу сирење

380 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА