Showing all 11 results

Бифтек “sous vide”, печен на ќумур

1,450 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Блек Ангус стек печен на ќумур

4,800 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Говедски бифтек сервиран на грилована зелка натопена во сос од кајмак и јајце

1,190 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Говедски ролат со пилешко, моцарела и дижон сос сервиран со кус кус

690 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Зреена кременадла риб-ај, печенa на ќумур

1,350 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Зреена кременадла Т бонe печенa на ќумур

1,590 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Јагнешко готвено на тивок оган со таљатели во бело вино и рузмарин

990 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Меко и сочно мисиркино месо со путер од жалфија и млади компири

690 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Патка “confit” со слатко-кисел сос од портокал и аспарагус

790 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Печено пилешко маринирано во јогурт со млади компири, печурки и крем од павлака

490 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Пилешки стек со бела глазура, сервирана со резанки од ароматични тартуфи и крцкави компири

490 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА