Showing all 4 results

Домашна паста пене со свежа маринирана туна и зелени маслинки (за 2 лица)

900 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Домашна паста таљатели со кремаст спанаќ и овчо сирење (за 2 лица)

520 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Домашни лингвини помодоро со босилок и органски доматен сос (за 2 лица)

400 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Домашни шпагети болоњезе со ароматично масло од тартуфи и свежо рендан пармезан (за 2 лица)

520 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА