Showing all 16 results

Моцарт торта со лешник и фстаци

260 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Овошна фантазија со карамелизирано киви

220 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Орео тарт со бадем и крем сирење

220 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Павлова торта со лимон и нане крем со кора од портокал

220 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Палачинка со чоколаден крем

150 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Панакота со шумско овошје

150 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Пита од малина со свеж домашен крем

220 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Сезонска овошна салата

220 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Српска Васина торта со ореви

180 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Тарт со лимон и лимета

150 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Тирамису

150 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Традиционало тилече со карамел прелив

190 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Фантазија од 3 вида на чоколадо

260 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Фереро со лешник и фстак

260 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Чоколаден мус

150 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Чоколаден тарт со карамел и пикантен ѓумбир

240 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА