FREE DELUVERY FOR ORDERS ABOVE 1000 den.

FREE DELUVERY FOR ORDERS ABOVE 1000 den.

Храна

Домашни шпагети болоњезе со ароматично масло од тартуфи и свежо рендан пармезан (за 2 лица)

520 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Домашна паста таљатели со кремаст спанаќ и овчо сирење (за 2 лица)

520 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Домашна паста пене со свежа маринирана туна и зелени маслинки (за 2 лица)

900 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Домашни лингвини помодоро со босилок и органски доматен сос (за 2 лица)

400 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Палачинка со чоколаден крем

150 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Чоколаден мус

150 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Панакота со шумско овошје

150 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Тарт со лимон и лимета

150 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Тирамису

150 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Пене Карбонара со јајца и сланина

260 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Пене Арабиата со лут сос и пилешко

240 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Лингвини Аматричана со димена сланина

260 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА
Нарачки
We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.
Start typing to see products you are looking for.
Мени
0 items Нарачка
Мој Профил

Најава

Не сте регистриран?