Испорачуваме вкусни мигови во секое време.
Изберете ги вашите омилени вкусови и уживајте во совршено избалансирани оброци подготвени од нашите шефови од удобноста на вашите домови.

ПОЧУСТВУВАЈТЕ ЈА РАЗЛИКАТА

Говедски бифтек сервиран на грилована зелка натопена во сос од кајмак и јајце

1,190 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Павлова торта со лимон и нане крем со кора од портокал

220 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Традиционална пастрмајлија со маринирано пилешко

220 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Орео тарт со бадем и крем сирење

220 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Класик бургер со двојно сирење

220 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Фереро со лешник и фстак

260 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Чоколаден мус

150 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Крцкав пилешки бургер

250 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Пилешки стек со бела глазура, сервирана со резанки од ароматични тартуфи и крцкави компири

490 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Зреена кременадла риб-ај, печенa на ќумур

1,350 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

ПИЈАЛОЦИ

Tanqueray Gin 0.7l

1,049 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Johnnie Walker Black Label 0.7l

1,999 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Mansalto LA COMMENDA CHIANTI 0.75l

579 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Tikves Alexandria Cuve White 0.75l

480 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Bovin Dissan Barrique 2010 0.75l

1,050 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Tikves Merlot SS 0.75l

440 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

S’HELENA FRIULANO BIANKO 0.75l

799 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

POCKET J&B 0.2l

300 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Kamnik Pinot Grigio 0.75l

650 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

Bailey’s Irish Cream 0.7l

1,095 ден
ДОДАДИ ВО НАРАЧКА

НАРАЧАЈ ПО КАТЕГОРИЈА

MEAL KIT (4)

БУРГЕРИ И СЕНДВИЧИ (10)

ГИФТ ШОП (17)

ДЕСЕРТИ (16)

ДОДАТОЦИ (6)

ДОРУЧЕК И ДОДАТОЦИ (4)

МЕСО (12)

МОРСКА ХРАНА (4)

ПАСТА (15)

ПИЈАЛОЦИ (77)

ПИЦА (12)

ПРЕДЈАДЕЊА (11)

РИЖОТО (9)

САЛАТИ (12)

СУПИ (4)